Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

O autorach:


Beata Paszkowska - żona Piotra i mama Julka i Tereski oraz Ignasia w niebie, absolwentka polonistyki, miłośniczka literatury, od kilku lat także tej dla najmłodszych. Pokazuje dzieciom świat i opowiadam o Bogu. Zwiedzanie miejsc związanych ze świętymi to świetna ku temu okazja - może stać się pasją dla całej rodziny.

 

Julek Paszkowski - bohater i narrator “Niedzieli w Zuzeli”, wytrwały pielgrzym na szlakach związanych ze świętymi, czytelnik-pasjonat, próbujący sił w tworzeniu własnych opowieści.

 

Karolina Sobolewska - czerpie z bogactwa życia pełnymi garściami - projektuje, maluje, tworzy grafikę, obserwuje nocne niebo przez teleskop i fotografuje kosmiczne obiekty, sadzi drzewa i buduje szklarnię. Z ciekawością czeka, co jej przyniesie nowy rok.


Książkę dedykujemy naszemu śp. Ignasiowi, bez którego by nie powstała, choć żadne rodzinne wycieczki nie będą już takie same.


Nasz czteroletni synek Ignaś zmarł nagle w październiku 2019 r. - miał wylew z tętniaka.

Wtedy doświadczyliśmy, co to znaczy, że Chrystus pokonał śmierć. Przeżyliśmy ten chyba największy dramat naszego dorosłego wspólnego życia w bliskości z Bogiem i “odkryliśmy”, że Ignaś żyje nadal i że to, co najważniejsze, nie zmieniło się. Nadal umiemy cieszyć się jego obecnością, choć inną, i mimo żałoby, przeżywanej tęsknoty, doświadczyliśmy miłości Boga. To było tak doniosłe wydarzenie dla nas, że uważamy je za nowy fundament. Zaczęliśmy dawać świadectwo, jak przeżyliśmy tę śmierć w naszej rodzinie, założyliśmy stronę ewangelizacyjną Wąska droga, wydaliśmy książkę dla dzieci “Niedziela w Zuzeli. Śladami Stefka Wyszyńskiego”, która choć jest na inny temat, ale wypływa z naszego doświadczenia życia w bliskości z Bogiem, i w której w niedużym stopniu i nie bezpośrednio, ale również dzielimy się przeżyciem tamtych chwil.


Kiedy nasz synek trafił do szpitala po wylewie z tętniaka, wszyscy znajomi i nieznajomi modlili się za nas. Do końca wierzyliśmy, że będzie żył, że Bóg może go uzdrowić. Kiedy lekarze powiedzieli, że to koniec, nic nie rozumieliśmy, ale nadal czekaliśmy, że Bóg coś zrobi, że nas pocieszy. I nagle, kiedy dowiedzieliśmy się, że na pogrzebie zaśpiewamy “Zwycięzcę śmierci”, dotarło do nas z całą mocą, że Ignaś nie umarł, że żyje i że nic się nie skończyło. To było tak przejmujące doświadczenie, że całkowicie zdominowało nasze przeżywanie jego śmierci, pogrzebu i żałoby. Zalała nas radość i pewność, że on żyje i że my możemy nadal cieszyć się tym życiem, oraz że i my nie umrzemy. Minęło półtora roku i nic się nie zmieniło w tym względzie, to nie były chwilowe emocje, ale coś, co nas przemieniło. Mówimy o tym, bo stało się to niejako misją naszej rodziny - głosić zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią którego doświadczyliśmy na własnej skórze. 


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@odwazni.pl lub telefonicznie pod numerem 608467810.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Wydawnictwo Wąska Droga

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl